
Regelmatig gieten van mijn bloembakken is een probleem. Hebben jullie een oplossing?
- J
- F
- M
- A
- M
- J
- J
- A
- S
- O
- N
- D
De aanleg van een gazon of een siertuin is het ideale moment om uw bodem te verbeteren. Zorg voor een optimaal vochtgehalte door DCM AQUAPERLA® in te werken in de toplaag. Hierdoor zijn een snelle kieming en vlotte inworteling verzekerd.
DCM Aquaperla® - Waterkristallen zijn absorberende polymeren die meer dan 100 keer hun eigen gewicht aan water en voedingsstoffen opslaan en dit afgeven in functie van de behoefte van de plant. Hierdoor kan het aantal gietbeurten met 50 % verminderd worden.
Ingemengd in een potgrond of in volle grond vormt DCM Aquaperla® - Waterkristallen een dynamisch waterreservoir dat de plantenwortels te allen tijde van de gepaste hoeveelheid water en voedingsstoffen voorziet. Meng de juiste dosis waterkristallen onder de (pot)grond alvorens over te gaan tot het aanplanten van de planten in uw tuin of bloembakken.
DCM Aquaperla® - Waterkristallen toevoegen:
Homogeen inmengen in de toplaag (15 cm). Overvloedig beregenen na de aanplant of de inzaai.
Waterkristallen voor minder gietbeurten
Schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief!
Schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief!
50 % minder gietbeurten
Dit artikel insluiten
Kopieer onderstaande code om dit artikel op je website te plaatsen.